Let’s get (c)loud
Community Event
Gdzie: Warszawa
Kiedy: 15.06.2023
g. 17:00-21:00
Budujesz startup lub scaleup i szukasz praktycznej wiedzy, która pozwoli Ci skuteczniej mierzyć się z coraz większymi wyzwaniami? Chcesz czerpać wiedzę od osób, które przeszły tę samą lub podobną drogę i zależy Ci na tym, by być częścią społeczności, która wzajemnie poszukuje inspiracji do rozwoju? 

Spotkania w ramach “Let’s get (c)loud” są okazją do wspólnej wymiany doświadczeń, która pomoże znaleźć impuls do dalszych działań, nowych klientów, partnerów czy inwestorów. 

W OChK i Google Cloud znamy się na chmurze i wiemy, jak najskuteczniej wykorzystać potencjał rozwiązań chmurowych w Twoim startupie. Na naszych wydarzeniach spotkasz zarówno biznesowych, jak i technologicznych pasjonatów, którzy chcą dzielić się wiedzą i budować silną startupową społeczność. I to jest największa wartość, którą wspólnie tworzymy. 

Dołącz do nas i zarejestruj się już teraz na najbliższe wydarzenie z cyklu “Let’s get (c)loud Community Event”. To stacjonarne spotkanie z udziałem ekipy z OChK i Google Cloud, na którym znajdziesz inspiracje i wsparcie w dalszym rozwoju Twoich projektów. 

Widzimy się 15 czerwca o 17:00 w Google for Startups Campus Warsaw!
  1. Intro: Google Cloud & OChK: dlaczego warto przejść do chmury właśnie z nami

  2. Sesja: How to Scale Up with a Global Mindset? Historia Vue Storefront

    Bart Roszkowski, COO & Co-Founder, Vue Storefront 

    Co da się zbudować w 20 miesięcy?
  • Vue Storefront skaluje się globalnie, zatrudniając ponad 100 osób w 10 krajach
  • stworzyła rozwiązanie dla branży e-commerce, z którego aktualnie korzysta ponad 2 200 sklepów na całym świecie
  • ma wsparcie ponad 130 partnerów branżowych i 19 000-osobową społeczność deweloperów
  • ponad 50% zamówień firmy pochodzi z rynku amerykańskiego
Co mamy w menu?
3. Sesja: Going global – how to learn from mistakes and do it right?

    Rafał Gruszczyński, Site Manager, Spyrosoft
Na spotkaniu Bart opowie o historii budowania Vue Storefront. Będzie m.in. o tym, jak udało mu się wypracować “global mindset”, w jaki sposób budował polski i zagraniczny zespół, PR i marketing oraz bazę klientów, by w niecałe dwa lata stać się globalnym graczem, który wyznacza standardy w “headless commerce”. A to nie wszystko- więcej dowiesz się na samym spotkaniu ;).
Dróg jest wiele… każda ma swoje uroki - krótka historia na podstawie doświadczenia prelegenta i doświadczeń kilku spółek (produktowych i usługowych), które dokonały różnych wyborów i osiągnęły różne cele.

Rafał to PMO, Portfolio i Project Manager z ponad 20-letnim doświadczeniem w rozwoju oprogramowania. Będąc blisko kręgów decyzyjnych w wielu firmach, chętnie podzieli się swoim praktycznym doświadczeniem w zakresie skutecznego rozwijania biznesu.

4. Otwarta dyskusja z uczestnikami

5. Networking w niezobowiązującej atmosferze, przy dobrej szamce i czymś do popicia ;)
Na spotkaniu porozmawiasz m.in. z:
Bart Roszkowski
Justyna Hojnacka
Rafał Gruszczyński
Paweł Ławecki
Marta Matysiak
Paweł Roguski
Jakub Ochnio
Magda Janicka
Karolina Szmelow
Patrycja Wojtyś
Marcel Piekarz
Marcin Rudzki
Łukasz Olejniczak
Marcin Adamowski
Let’s get (c)loud
Gdzie: Warszawa
Kiedy: 15.06.2023
+48
Administratorem danych osobowych zebranych za pośrednictwem niniejszego formularza jest Operator Chmury Krajowej Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (OChK). Dane osobowe będą przetwarzane przez OChK w celu umożliwienia udziału w wydarzeniu organizowanym w ramach Programu Startupowego Let’s get (c)loud. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do żądania od Administratora dostępu do danych oraz ich sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez OChK znajdują się: https://chmurakrajowa.pl/pdf/Klauzula_informacyjna_RODO-Letsget_Cloud_meetupy.pdf
Community Event
*Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń.

Copyright © OChK
Operator Chmury Krajowej sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 62, 00-844 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000770202; NIP: 525-277-57-89 REGON: 382039032; kapitał zakładowy 155 000 000 PLN.
www.OChK.cloud